• |
ide | kryesore

E rëndë/ Gjendet i vdekur brenda parkingut 66-vjeçari në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë këtë të mërkurë. Një 66-vjeçar është gjetur i vdekur në një parking makinash në rrugën ‘Siri Kodra’ në Tiranë, mëngjesin e sotëm.

Policia e Tiranës në njoftimin paraprak thotë se vdekja dyshohet se ka ardhur për shkaqe natyrale, megjithatë grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu