• |
ide | kryesore

Afërdita Dreshaj zbulon emrin e të birit

-Instant, Paparazzi, Slider

Përmes një postimi në Instastory, Afërdita Dreshaj dha sot lajmin se është bërë nënë e një djali. Pak kohë më pas, revista Who zbulon se çifti ka vendosur ta quajë bebushin “Sky Blue”, që në shqip do të thotë “Qiell Blu”.

Më herët, Afërdita ka treguar se dyshja ka patur disa emra në mendje, por do vendosnin vetëm sapo të shihnin bebin dhe “kjo zgjedhje u erdhi natyrshëm” sapo e panë për herë të parë.


Emri “Blu” nuk është pak i dëgjuar, veçanërisht kohët e fundit. Këtu, gjeni një listë me të famshëm, të cilët e kanë përdorur në emrat e fëmijëve të tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu