• |
ide | kryesore

Donatella Versace:1500 orë për fustanin e Dua Lipës, mijëra kristale në të

-Instant, Paparazzi, Slider

Donatella Versace, ka bërë një postin në rrejtiin e saj social në Instagram, duke i treguar publikut se fustani rrjetë i Duas i kishte marrë plot 1500 orë për tu bërë dhe është i gjithi i mbuluar me kristale.


 Këto kristale arritën një numër në total rreth 55,000 mijë të tilla Ajo uron artisten me famë botërore, Dua Lipa, për dukjen e saj të mrekullueshme. Po ashtu, edhe Dua, përmes një postimi në Instagram, nuk harroi të falenderonte stilisten dhe gjithë ekipin e saj, për fustanin e ëndrrave.
ImageLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *