• |
ide | kryesore

Tiranë/ Dhunoi nënën, arrestohet i riu

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 35-vjeçar, me inicialet J.K., është arrestuar në flagrancë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij. Policia e kryeqytetit njofton se arrestimi u bë nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4.
Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu