• |
ide | kryesore

Kthjellime dhe vranësira, mësoni si do të ndryshojnë temperaturat

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira te herë pas herëshme dominojnë vendin tonë gjatë paradites duke sjellë reshje të izoluara në veri dhe pjesërisht në zonat lindore të vendit. Mesdita dhe pasditja do të diktojnëkryesisht kthjellime dhe vranësira kalimtare në territorin shqiptar.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por nuk ndyshojnë në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -3°C deri në 13°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu