• |
ide | kryesore

Vrasja e ushtarit të Lul Berishës, gjendet e djegur në Sukth makina e autorëve (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë e djegur është gjetur sot në Sukth, që sipas policisë dyshohet se u përket autorëve të vrasjes së Edmond Koçit në Durrës. Sipas policisë, mjeti i djegur, tip Benz’ është me targa të vjedhura, dhe dyshohet se është përdorur nga autorët.
“Në lidhje me informacionin e mësipëm në Sukth është gjetur duke u djegur një mjet tip “Benz”, me targa të vjedhura, që dyshohet se është përdorur nga autorët.”, thote policia.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu