• |
ide | kryesore

Britney Spears: Mami im më përgjërohet që unë të këndojë sërish

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Britney Spears ka zbuluar   së fundmi  se mamaja e saj i kërkon shpesh që të këndojë sërish duke i dërguar video nga koncertet.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram, këngëtarja ka postuar një video duke performuar këngën , “You got it all”. “Mami më dërgoi këtë dhe më kujtoi që mund të këndoj! Më tha: ‘Ti nuk këndon më, duhet ta bësh sërish’. Në fakt nuk e kam parë kurrë këtë performancë. Është një nga udhëtimet e mia të para vetëm, më kujtohet vetëm që thosha ‘Wow Singapori’”, ka shkruar Spears.Britney nuk ka publikuar asnjë album që nga viti 2016-të, që mban titullin “Glory”. Aktualisht ajo refuzon të performojë për aq kohë kohë sa është në kujdestarinë e babait të saj.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *