• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e dielë

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: mot me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta do të mbizotërojë gjatë orëve të para të ditës, duke sjellë herë pas herë reshje shiu e dëbore. Parashikohet që vranësirat dhe reshjet e shiut e dëborës të mbeten prezent gjatë gjithë ditës, Por herë pas here do kemi intervale me kthjellime.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe ulen në mesditë duke u luhatur nga -1°C zonat verilindore deri në 13°C në mesdita në rang territori. Era do fryjë mesatare në tokë dhe det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3-4 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu