• |
ide | kryesore

Tiranë/ E mashtron dhe i merr 160 mijë lekë 45-vjeçares, shpallet në kërkim një grua

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 45-vjeçare me inicialet L. T. ka denoncuar se në banesën e saj në kryeqytet një grua ende e paidentifikuar, me anë të mashtrimit, i ka marrë shumën prej 160.000 lekë. Ngjarja ka ndodhur në datën 20 mars të këtij viti. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autores.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu