• |
ide | kryesore

KQZ zbulon emrat e kandidatëve që ka dërgur për verifikim të thelluar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka dërguar për verifikime emrat e disa kandidatëve për deputetë të propozuar nga partitë. Bëhet fjalë për 12 kandidatë të dërguar për verifikime nga institucionet shtetërore. Në listë ndodhet emri i Tom Doshit.

Më poshtë lista e KQZ-së:


Koalicioni ABEOK:

– Altin Gjeloshaj

– Elsa Voka

Partia Lëvizja Socialiste për Integrim:

– Arbër Arifaj

Partia Demokratike:

– Agron Kapllanaj

– Gentjan Muça

– Rezart Tusha

– Zef Hila

Partia Socialdemokrate:

– Kleo Murataj

– Tom Doshi

Partia Socialiste:

– Artan Bitri

– Halim Dauti

– Leonard Beqiri

15 Comments

 1. O TE QIFSHA KQZ . JU JENI PIDHAROBSH . KY VEND PA REVOLUCION NUK BEHET .
  PIÇKAT SOCIALISTE KANE MINIMALISHT EDHE 7 APO 8 EMRA TE TJERE QE JANE TE LIDHUR DIREKT ME NOTEN E KRIMIT DHE JETA NA JAPIN KURVLLIQE .
  NA DOLI PD ME KRIMINELE SE PS KUR POTHUAJSE I GJITHE KRIMI ESHTE TEK PS.
  UUUUUUUUUUUUUUUUUUU………..ROPT KU TI KINI O QEVERI PIDHROPSHA .
  REVOLUCION , PA REVOLUCION NUK KEMI GJE NE TRASTE , KETA PERSERI DO TALLIN BYTHEN

 2. hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…………………………
  hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…………………………
  hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…………………………
  hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa …ju po tallni byçen me ne

 3. HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHAAAA ………JENI GJIGANT
  PERFUNDIMISHT KY VEND NUK BEHET .
  KRIMINELOSOCIALISTET KANE VETEM TRE EMRA KUR 10 I DI UNE
  QE JANE KRIMINEL OSE FAMILJE KRIMINELESH

 4. Keni vënë dhe tre emra nga Pd!!!Pa tjeter doni të ballanconi peshën siç thote ambasadorja Amerikane!!!Por më e keqja është që i bëni shërbim partisë dhe kumandarit.Foli ai me emra dhe për çudi janë po në listë.Po sa ke akoma te Ps që sjua mban ti çoni por vutë tre emra.Më pak se Pd!!!

 5. Po emrin e kryekriminelit Berisha pse nuk e shkruajne,po emrin e Mediut,po emrin e Lulushit qe pushkatoi 4 bashkatdhetare me duar ne xhepa?keta kane lare duart me gjak,kurse PSja 8 vite ne pushtet nuk vrau njeri madje edhe kur sulmonin si barbare kryeministrine me molotov,prape nuk vrau si paraardhesi qe pret te rikthehet…

  1. Ke shume te drejte. PD i ka te gjithe kriminele dhe kryekrimineli Berisha ka bere me mijra vrasje dhe ka grabitur buxhetin e shtetit. Por ajo qe me ben te dyshoj, eshte se pas tete vitesh ne pushtet, rilindja ben vetem akuza politike dhe asnje akuze nuk behet apo cohet ne prokurori. Mundesite jane disa. Ose te gjitha ato qe thuhen jane perralla te shpikura nga mendjet e semura rilindore dhe nuk ka fakte per asgje qe ata thone, ose rilindoret kane frike se duke nxjerre ne skene krimet e Berishes, do dalin edhe krimet e tyre dhe ne kete rast do denohen edhe me rende se Berisha.

 6. Vetem ne qarkun durres PS ka minimalisht 5 kriminela te mirfillt .
  Tju rroje partia e maviosur o moterqira

 7. Ne e dime se ku ndodhen kriminelet por kjo qe po bene KQZ do te thote te relativizosh dhe te zbehesh rrezikshmerine qe na kanoset çdo dita e me shume . Jemi nje vend i frikshem dhe po shkojme akoma me keq ,
  po shkojme drejt llahtarise . Kembet ne krah ose revolucion o popull , nuk ka rruge te mesme . Po nuk reaguam sot atehere neser do ju hyne edhe neper shtepira dhe mos tju duket çudi . Ne kete vend lepujsh krimi dhe qeverinajane e njejta gje .

 8. PER TA BERE TE BESUESHE DHE PER TE BERE PIS EDHE LSI-NE KANE FUTUR EDHE KETE ARIFIN . KUR DIHET QE LSI NE KUKES E KA FIKTIV KANDIDATIN SEPSE DO JA JAPIN VOTAT PD . LOJE SHUME E PISET NGA ATA QE DO DUHEJ TE MBAJNE DREJTESI . VARJA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.