• |
ide | kryesore

Bella Thorne fejohet me këngëtarin Benjamin Mascolo

-Instant, Paparazzi, Slider

Bella Thorne dhe Benjamin Mascolo kanë njoftuar fejesën e tyre në Instagram.


Aktorja dhe i dashuri i saj prej dy vitesh kanë zbuluar planet e tyre për t’u martuar, pasi ai bëri pyetjen gjatë fundjavës. Së bashku me një foto që tregon një unazë të mrekullueshme fejese diamanti, këngëtari 27 vjeçar shkroi “Ajo tha PO”.


Fansat në komente reaguan me shumë emocione duke shkruar, “Urime”, “Shumë të lumtur për ju”, “Oh Zoti im, urime për të dy”.

Aktorja amerikane po ashtu bëri edhe disa postime të tjera në rrjete sociale për t’u treguar ndjekësve se ishte shumë e lumtur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *