• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Përleshje në PS, rrihen Pjerin Ndreu dhe Gjokë Jaku

-Instant, Arkiva, Lajme

Sali Berisha ka denoncuar në faqen e tij në Facebook, një përplasje fizike në shtabin elektoral të PS-së në Lezhë.

Sipas denoncuesit, kryetari i Bashkisë, Pjerin Ndreu dhe prefekti Gjokë Jaku janë përleshur me grushte me njëri-tejtrin.


Denoncimi: 

Rrihen me grushta Pirini dhe Gjoke Jaku ne shtrofullen elektorale!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje zoti kryeminister. Ne baze te informacioneve qe kam direkt nga shtabi elektoral i PS pardje pas nje sherri te madhe dhe shkembimit te akuzave te renda per njeri tjetrin jan rrahur me grushte prefekti Gjoke Jaku dhe kryetari i bashkise Pjerin Ndreu.Ngjarja ka ndodhur ne shtabin elektoral brenda ne bashkine e lezhes. Te fala.

6 Comments

  1. GRUSHT CELIKU RRETH PARTISE!!!
    Te na e rruaje sa Alpet k…hin,PPSSSH…Hahaha…
    Armiku nuk duhet t’a dije per luften e kllasave,sekret PS-ist.

  2. Gjeni që merr me ata ,atyre u ka prishë zemreku POR NE duhet të jemi të kujdesshëm se ata kanë hap thesin dhe kjo kërkon vendosmëri Mos u merrni me ata kokat hëngshin

  3. Po kështu e kanë ngrënë kokën e njeri tjetrit këta.Po të ndërtosh një parti me krimin kështu vazhdohet.Nuk kanë ideale nuk kanë principe nuk kanë atdhedashuri.Dhe do ketë një fund.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.