• |
ide | kryesore

Ed Sheeran shpërthen në lot gjatë këngës dedikuar vajzës së tij(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari  Ed Sheeran ka performuar së fundmi  në funeralin e sipërmarrësit  Michael Gudinski në Melbourne.

Një ndër këngët që Ed performoi ishte kënga e dedikuar  vajzës së tij, Lyra.Teksa këndonte  Ed filloi të qante dhe i kërkoi falje audiencës.“Nuk kamë qenë asnjëherë në nervoz. Më falni që ngatërrova tekstin”, u shpreh ai. Vajza e këngëtarit dhe bashkëshortes së tij  Cherry Seaborn erdhi në jetë në gusht të vitit 2020.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.