• |
ide | kryesore

Motra e Dua Lipa-s, imazh i kompanisë së njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Rina Lipa ka filluar një karrierë në modeling.

Kësaj here ajo është fotografuar para aparatit të Anaïs Gallagher, për një fushatë të re luksoze për gjigantin e pijeve “Coca-Cola”.


Pjesë e kampanjës janë edhe Roman Kemp dhe Lady Leshurr, shkruan msn.

Fusha e quajtur “Open That Coca-Cola”, ka të bëjë me “ndjenjën e papërshkrueshme të pirjes së gllënjkës së parë të pijes Coca-Cola”. Një sondazh i kryer nga “Coca-Cola” zbuloi se 25 për qind e britanikëve e konsiderojnë shijen e kësaj pije si të papërshkrueshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu