• |
ide | kryesore

Taylor Swift dhuron mijëra dollarë për fushatën GoFundMe

-Instant, Paparazzi, Slider

Taylor Swift  dhe nëna e saj Andrea po japin një dorë ndihme.

Ylli i popit 31 vjeçar dhe nëna e saj në heshtje dhuruan një donacion prej 50,000 dollarë të martën në një fushatë GoFundMe  për Vickie Quarles, për një nënë të pesë fëmijëve në Tenesi e cila humbi burrin e saj për COVID-19, pak ditë para Krishtlindjeve të vitit të kaluar. Sipas fushatës GoFundMe  dhe Yahoo News , Theodis Ray Quarles vdiq papritmas në moshën 48 vjeç në 18 Dhjetor pasi ishte dërguar me urgjencë në spital një ditë më parë për “vështirësi në frymëmarrje”.


Çifti ndajnë pesë vajza: Alyssa, Anaya, Asia, Allie dhe Aryah.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu