• |
ide | kryesore

Tre muaj pas vrasjes, kryeministri Rama viziton sërish familjen e Klodian Rashës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kur kanë kaluar më shumë se tre muaj nga vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha, kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen e të ndjerit.

Kjo është hera e katërt që kryeministri viziton familjen Rasha pas vrasjes së djalit të tyre nga efektivi i forcave Shqiponja Navaldo Hajdaraj.


Ndërkohë pas 2 ditësh është seanca paraprake për ish-efektivin Nevaldo Hajdaraj.

6 Comments

 1. Ka hallin e votave sepse është familje e madhe dhe e mjtë.Si plas shumë për gjë tjetër.Kanibalë të egër janë!!!

 2. PO KY
  HAJN TE VARRI I NANES SE VET NUK SHKON E PER LAJM SHKON NE FAMILJEN KU KY VET E VRAU PA PIK FAJI ME POLICIN E HASHASHIT

 3. Rei është e kundërta.Të vrasin natën e të qajnë ditën.Ata natën e kanë aleaten më të madhe.Dhe nata e errësira perfaqson të keqen.Dhe të tillë janë,të këqinj.

  1. E shkruajta qellimisht, pasi komunistet lexojne mbrapsht si te mbrapshte njerez qe jane.

   Edhe jeten mbrapsht e lexojne, duhet te jesh me djallin ti kuptosh komunistet e mbrapshte.

 4. Partia Demokratike ka vjedhur numrat e telefonit të qytetarëve. Këtë e vërtetojnë mesazhet që PD po u nis qytetarëve që nuk kanë dhënë kurrë numrin e tyre në selinë blu.

  Në rrjet shumë qytetarë shkruajntë të shqetësuar për mesazhet që u shkojnë nga PD, duke thënë se të dhënat e tyre janë vjedhur.Po lulzime salih basha per cfare shkoi të kjo familje o gimi o trim me flete

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu