• |
ide | kryesore

Vanessa Bryant, tatuazh dedikuar të bijës së ndjerë(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Vanessa Bryant së fundmi ka shtuar një tjetër tatuazh në trupin e saj dedikuar së  bijës, Gianna.

Përmes rrjetit të saj social, Vanessa publikoi disa foto të saj teksa dukej  tatuazhi në pjesën e poshtme të krahut të djathtë.“Mambacita”, shkruhej në krah ,nofka me të cilën ata i thërrisnin vajzës së ndjerë.Vanessa publikoi gjithashtu  edhe disa video gjatë procesit të bërjes së tatuazhit.Bashkëshorti i saj,basketbollisti Kobe Bryant dhe Gianna ndërruan jetë së bashku me 9 persona të tjerë pas një përplasje me aeroplan në 26 janar të 2020.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.