• |
ide | kryesore

Jane Fonda: Dua të kem marrëdhënie intime me burra më të rinj

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Jane Fonda ka qenë së fundmi në kopertinë e revistës Harper’s Bazar dhe ka folur rreth jetës së saj personale.

Në intervistë , Jane ka treguar se nuk ka dëshirë të jetë sërish në një lidhje  por nëse ajo do të donte të ishte do të dëshironte një burrë më të ri.”Unë nuk dua të jem përsëri në një lidhje, një marrëdhënie seksuale.Unë nuk e kam atë dëshirë. A fantazoj? Po, por problemi është që do të doja një burrë më të ri”,u shpreh aktorja .Fonda ka qenë e  martuar me regjisorin francez  Roger Vadim, aktivistin Tom Haydens dhe themeluesin e CNN Ted Turner.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.