• |
ide | kryesore

Johnny Depp: Kukullat më ndihmojnë që të aktrojë më mirë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Johnny Depp ka zbuluar dicka që ka habitur fansat e tij.


Ai ka rrëfyer se luan me kukulla pasi e ndihmojnë për të interpretuar sa më mirë rolet e tij në filma.”Unë dhe vajza ime kemi luajtur shumë me kukulla. Përgatitesha për personazhet që do të luaja  duke luajtur me kukulla , u shpreh aktori disa vite më parë. Gjithashtu Depp tregoi se në shtëpi fsheh një koleksion të vërtetë të këtyre kukullave që e ndihmojnë atë të jetë një aktor më i mirë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.