• |
ide | kryesore

Po i çonte ushqime në burgun e Drenovës të dënuarit, i zbulohet një sasi heroine

Arkiva

Një person ka dashur të hyjë për takim në burg dhe për të çuar ushqime për të dënuarin M.M.

Gjatë kontrollit, shtetasit L.C. i është gjetur në rroba një sasi deoge, e cila është dërguar për ekspertim pasi dyshohet se është heroinë.


I përfshirë në këtë ngjarje mësohet se është edhe i burgosuri. Të dy shtetasit janë proceduar dhe priten hetime të mëtejshme për zbardhjen e rrethanave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.