• |
ide | kryesore

Tentuan të fusin kokainë në burgun e Drenovës, 2 persona kapen nga kontrolli

-Instant, Lajme, Të fundit

Në burgun e Drenovës është kapur një sasi prej 5 gramësh lëndë narkotike e dyshuar si heroinë. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë kur shtetasi Lorenc Cuke ka dashur të hyjë për takim në burg dhe për të çuar ushqime për të dënuarin M.M. Gjatë kontrollit, i është gjetur në rroba sasia e drogës, e cila është dërguar për ekspertim pasi dyshohet se është heroinë.


I përfshirë në këtë ngjarje mësohet se është edhe shtetasi Mondi Mingo. Të dy shtetasit janë proceduar dhe priten hetime të mëtejshme për zbardhjen e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.