• |
ide | kryesore

Video/ “Trajner, bën dot kosh me këmbë?”: Mihajlovic ia del në goditjen e parë

-Instant, Sport, Video

Sinisa Mihajlovic i adhuron sfidat. Sidomos kur ato bazohen në saktësinë teknike dhe cilësitë balistike. Si në sfidën e nisur nga Tommaso i vogël. “Zotëri, a mund të bësh një kosh me këmbë nga këtu në tre përpjekje?”, E pyeti djali në një video në rrjetet sociale. E menjëhershme përgjigja e trajnerit të Bolonjës, për tifozin e ri kuqeblu. Sinisa ka filmuar ndërsa arrin objektivin që në goditjen e parë. “Ke zgjedhur personin e gabuar për sfida të tilla, mua më duhet thjesht një mundësi…”, thotë Sinisa në video duke buzëqeshur.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *