• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama pranon humbjen: Kur të rrafin edhe gocat

-Instant, Arkiva, Pikante

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video në Instagram ku shihet se luan basketboll me një ekip vajzash.

Edhe pse e mban veten si dikush që e njeh mirë këtë sport, kryeministri i ka humbur disa pikë ndaj vajzave.


“Kur të rrafin gocat”, – shkruan ai, ndërsa shihet se si vajzat shënojnë pikë njëra pas tjetrës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

1 Comment

  1. Rama eshte tipiku i njeriut qe nuk eshte i afte ne asgje qe i nenshtrohet nje procesi objektiv dhe preciz matjeje. Keta tipa gjithmone gjejne vend ne politike duke qene se e vetmja gje qe njohin eshte arti i spekulimit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.