• |
ide | kryesore

Kryemadhi për Bashkim Finon: U nda nga jeta një njeri i mirë e socialist i vërtetë

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të deputetit të PS-së, Bashkim Fino, i cili humbi betejën me COVID-19. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Kryemadhi theksoi se sot u nda nga jeta një socialist i vërtetë, që ishte kundër konfliktit absurd.


“Me hidhërim të madh mësova lajmin se u nda nga jeta një njeri i mirë, një socialist i vërtetë. Njeriu që ishte kundër çdo konflikti absurd, i lindur për të qenë kryeministri i pajtimit.
U prehsh në paqe Bashkim”, shkruan Kryemadhi.


 

 

5 Comments

  1. Na cate karin me kete ‘socialist i vertete’ si me qene ndonje vlere njerezore apo morali, kur te jesh socialist i vertete do te thote thjesht te jesh pak me hipokrit se Luljeta Bozo.

  2. Gaboheni rende, thjesht, NJE HAJDUT ME PAK!
    Marrte me vete, sa me shpejt qe te mundet, EDVIN KRISTAQIN & BANDEN RIVDEKJA, kaq!

  3. keta jane njerzit …po ju kushedi ca prisni nga politikanet dhe pastaj nxirrni keto perfundime. te gjithe njerez me te metat e tyre qe ne vete i vume ne piedestal me shpresen se kushedi…….bashkimi kishte kohe qe ishte ftohur me politiken aktive

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.