• |
ide | kryesore

Vetëvritet me automatik para bashkëshortes 43-vjeçari në Fier

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 43-vjeçar ka vrarë veten me armë zjarri në banesë, në sy të bashkëhortes. Ngjarja e rëndë ndidhi në Fier. Viktima ishte baba i dy fëmijëve.

Detaje nga policia: 


 

Sot rreth orës 02:25, në lagjen “15 Tetori”, Fier, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi I. B., 43 vjeç.

Eshtë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit automatik me të cilën dyshohet se viktima ka vrarë veten.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.