• |
ide | kryesore

VIDEO/ Digjet makina luksoze e Franceska Jaçes në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme

Makina luksoze e modeles Franceska Jaçe është djegur pjesërisht mbrëmjen e së hënës në qytetin e Vlorës. Makina tip “Range Rover” ka pësuar dëme jo të vogla nga zjarri.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:04, në lagjen “ Pavarësia” të qytetit.


Policia thotë se grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit pa përcaktuar nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksidental. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.