• |
ide | kryesore

Dhurata e Lady Gaga-s nga i dashuri i saj për ditëlindje(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

KëngëtarjaLady Gaga ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj të 35-të.


Mes urimeve dhe dhuratave të shumta nga miqtë dhe kolegët,Gaga ka zbuluar dhe dhuratën nga partneri i saj Michael Polansky.Përmes rrjetit të saj social,Instagram, këngëtarja ka postuar një foto me një buqetë të madhe me lule.“Kur i dashuri të sjellë lule në Romë për ditëlindjen. Të dua zemër, mezi po pres të jem në shtëpi me qentë tanë dhe ty. Kjo është e gjitha që kam nevojë”,ka shkruar Lady.Aktualisht ajo ndodet në Itali ku po xhiron filmin ‘House of Gucci’. 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *