• |
ide | kryesore

Scarlett Johansson, e sëmurë gjatë xhirimeve të filmit `Black Widow’

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se filmi  “Black Widow” do të publikohet më 9 korrik.


Pjesë e kastit  do të jenë aktoret Scarlett Johansson dhe Florence Pugh.Regjisori i filmit zbuloi se Scarlett dhe Florence kanë qenë me pneumoni gjatë xhirime.Gjithashtu sipas burimeve, Johansson fillimisht ka qenë në mëdyshje për rolin pas pjesëmarrjes së saj në filmin“Avengers”.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.