• |
ide | kryesore

Aktorja turke, e infektuar me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja turke, Hazal Kaya, është infektuar së fundmi me Covid-19.

Sipas mediave turke,aktorja ka shfaqur simptoma të lehta dhe ndodhet tashmë në karantinë. Hazal ende nuk e ka konfirmuar publikisht dhe fansat janë  të  shqetësuar për gjendjen e saj shëndetësore. Aktorja ka ndërprerë xhirimet e serialit ‘Pera Palas’ dhe ende nuk dihet nëse ka të infektuar nga kasti i aktorëve.


 

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.