• |
ide | kryesore

Dua Lipa, pjesë e ‘Brit Award 2021’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dua Lipa do të  performojë  në “Brit Awards 2021”.

Lajmi është bërë i ditur për fansat nga vet Dua e cila përmes rrjetit të saj social , Instagram, ka shpërndarë foto. ”Zemër jam në shtëpi dhe do të performojë në Brits. Mos harroni të më ndiqni”, ka shkruajtur këngëtarja. Fillimisht evenimenti do të mbahej në shkurt, por për shak të pandemisë do të zhvillohet më 11 maj.

 


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu