• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston mbështet Brad Pitt pas akuzave nga Angelina për dhunë në familje

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja  Angelina Jolie ka akuzuar së fundmi Brad Pitt për dhunë në familje dhe ka paraqitur prova në gjykatë.

Mediat e huaja kanë raportuar ky veprim i saj e ka lënduar shumë aktorin i cili ka marrë mbështetje nga miqtë dhe kolegët e tij , ndër to edhe nga aktorja Jennifer Aniston. Sipas një burimi, Jennifer menjëherë pas lajmit ka telefonuar Brad Pitt dhe i ka ofruar suportin e saj.”Kur akuzat për dhunë në familje u bënë publike, Jennifer telefonoi menjëherë Brad. Ajo dëshironte t’i bënte të ditur se do ishte pranë tij, nuk ka rëndësi se çfarë dhe i ka thënë se do të paraqitet në gjykatë nëse do të jetë e nevojshme. Brad është shkatërruar nga akuzat e Angelina-s, ndjehet i humbur. Fjalët inkurajuese të Jennifer dhe mbështetja kanë ardhur në një kohë kaq të trazuar në jetën e tij”, rrëfeu burimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu