• |
ide | kryesore

KLP shkarkon nga detyra prokurorin e Krujës, Bujar Memia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë shkarkon nga detyra prokurorin e Krujës, Bujar Memia. Mësohet se vendimi për shkarkimin e tij është marrë me 10 vota pro dhe 1 kundër.


Ishte kreu i ILD Artur Metani që propozoi shkarkimin e Memias.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.