• |
ide | kryesore

Një grua e armatosur tenton të futet në shtëpinë e Drake

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme  një grua u përpoq të hynte në pronën e reperit Drake në Kanada .


Sipas disa burimeve, Drake ndodhej në shtëpi kur një grua e armatosur me thikë tentoi të hyjë në banesë duke goditur rojen me një tub.Departamenti i Policisë në Toronto ka deklaruar për mediat se gruaja e paidentifikuar është arrestuar dhe nuk ka asnjë të plagosur.Kjo nuk është hera e parë që tentojnë të hyjnë në shtëpinë e tij pasi edhe në vitin 2017 një grua hyri në rezidencë dhe u gjet teksa pinte pije të ndryshme.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu