• |
ide | kryesore

Sulmoi me gurë zyrën e Partisë Socialiste në Berat, policia procedon të miturin

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 17-vjeçar në Berat është proceduar penalisht nga policia. I mituri është kapur nga kamerat e sigurisë së bizneseve përreth zyre elektorale të Partisë Socialiste, e cila është sulmuar me gurë mëngjesin e djeshëm. Policia bën me dije se i mituri që ka sulmuar zyrën është 17-vjeçari K.S., djali i Kryetares së Gruas Demokratike në Berat.

Burime nga Partia Socialiste e kanë cilësuar incidentin si një vepër të qëllimshme dhe dashakeqe.


4 Comments

  1. Unë jam demokrat por i urrej veprime të tilla. S’ka nevojë të qëllohet me gurë, mjaftojnë fjalët e vërteta.
    Koha për ndryshim.
    Shqipëria fiton.

    1. Ke te drejte duke filluar qe nga viti 1991 dhe deri me sot kudo qe ka shkelur kemba juaj e malokerise si te rritur pa minimumin e eduketes qytetare deri edhe pa ambjente sanitare i keni kthyer lulishtet, rruget, shkollat, dhe gjithe institucionet publike ne hale ku te qelb era e shurres dhe mutit.

  2. Ashtu siç është raportuar herë pas here në media, skuadra anonime “Byrektorja” është një nga më aktivet në “selinë blu” e cila ka për detyrë denigrimin me komente negative në rrjetet sociale të figurave që nuk janë dakord me qëndrimet e kryedemokratit Lulzim Basha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu