• |
ide | kryesore

PD kërkon ndryshimin e logos së Bidjes Demokratike, krijon konfuzion

-Instant, Lajme, Të fundit

Sekretari Ligjor i Partisë Demokratike për çështjet ligjore Ivi Kaso kërkoi që Bindja Demokratike të vijë me një logo të re në fletën e votimit në zgjedhjet e 25 Prillit.

Në mbledhjen e sotme të KQZ, Kaso tha se ngjashmëria e logos së PD me BD krijon konfuzion te votuesit.


Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike Fabian Topollaj tha se ndryshimi është bërë dhe BD do të dërgojë logon e re, nën inicialet e së cilës do të mbishkruhet edhe emri i partisë.

2 Comments

  1. VOTONI BINDJEN AJO I KA LISTAT E HAPURA 100%
    BILES VOTONI NUMRIN 2 NE LISTEN PARTIAKE ARBEN SKENDERIN , ÇUN FLORI , I PAPAME

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu