• |
ide | kryesore

Rama i nxjerr live sekretin e shtatzanisë dhe vajzat që pret, Eni Vasilit

-Instant, Arkiva, F1, Lajme, Paparazzi

Moderatorja e emisionit “Open”, Eni Vasili e ka pranuar sekretin që i ka nxjerrë në publik Edi Rama se është në pritje të ëmbël dhe se pret dy binjake, vajza.

Edi Rama: Më vjen shumë mirë të të shoh nga afër dhe të të uroja për pritjen.


Eni Vasili: Faleminderit!

Edi Rama: Të para shumë zili kur dëgjova që ke dy dhe kur dëgjova që i ke vajza.

Eni Vasili: E vërtetë.

Edi Rama: Çdo të mirë dhe vetëm të mira.

Eni Vasili: Faleminderit shumë.

Eni Vasili: E ka konfirmuara paparazzi i Panorama, pro është e vërtetë.

Edi Rama: Kjo nuk është një gënjeshtër e 1 prillit.

Eni Vasili: Jo! Dhe jam shumë e lumtur për këtë. Faleminmderit për urimet!

2 Comments

  1. Ne Angline e mesjetes ka qene ligji i “Ius Primae Noctis”, sipas te cilit nusja e ciftit te ri te sapomartuar duhet te shkonte fillimisht ne shtrat me Lordin e zones.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.