• |
ide | kryesore

Abuzoi seksualisht me të miturën, shpallet në kërkim 31-vjeçari nga Saranda

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 31-vjeçar është shpallur në kërkim pasi ka abuzuar seksualisht me një të mitur 16-vjeçe. Sipas uniformave blu është shpallur në kërkim shtetasi E. S., 31 vjeç banues në Sarandë, pasi një shtetase e mitur 16 vjeçe ka bërë kallëzim se ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë dhe Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë, për veprime të mëtejshme.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.