• |
ide | kryesore

Demi Lovato dhe Noah Cyrus në një lidhje

-Instant, Paparazzi, Slider

Disa thashetheme mes fansash thonë se Demi Lovato dhe Noah Cyrus janë në një lidhje. Spekulimet nisën pasi ato bashkëpunuan për këngën ‘Easy’, pjesë e albumit të ri të Lovato-s, “Dancing With the Devil… The Art of Starting Over”.

Sipas një burimi, Cyrus dhe Lovato kanë kaluar shumë kohë së bashku që nga regjistrimi i këngës, duke nxitur thashethemet se bëhet fjalë për një lidhje romantike mes tyre.
“Ata janë afruar shumë dhe kanë dalë shpesh bashkë,” tha një burim për Page Six, duke shtuar se mes tyre ka më shumë se miqësi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu