• |
ide | kryesore

E përndiqte në mënyrë të vazhdueshme, policia arreston 26-vjeçarin

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Matit ka vënë në pranga një djalë të ri, 26-vjeç, pasi është denoncuar nga një vajzë për përndjekje.

Mësohet se e reja i është drejtuar komisariatit të policisë pasi nuk ka duruar dot më sjelljen e 26-vjeçarit i cili e përndiqte ngado.


“Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat bënë kapjen dhe arrestimin e shtetasit E. D, 26 vjeç, banues në fshatin Baz, pasi ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një shtetase”, tha policia.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu