• |
ide | kryesore

Këngëtarja Cassie, nënë për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Cassie është bërë nënë për herë të dytë.

 


Lajmin është bërë i situr nga vetë këngëtarja e cila përmes rrjetit të saj social,Instagram ka publikuar foton e vajzës.”Të hënën më 22 mars, 2021 në orën 10:22 zemrat tona u rritën. Mirësevjen në botë vajza ime! Ne të duam shumë Sunny Cinco Fine! “, shkruajti ajo. Cassie ka postuar dhe foto ku shihet së bashku me partnerin e saj Alex Fine dhe vajzen tjetër Frankie Stone. Këngëtarja u martua me partnerin e saj para disa vitesh në Malibu.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu