• |
ide | kryesore

Mark Marku njofton se është sëmurë me Covid-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në qarkun e Lezhës, Mark Marku njoftoi se është infektuar nga COVID-19.

Marku thotë se bëri tamponin tre ditë më parë ndërkohë që thotë se është në gjendje të mirë dhe asimptomatik.


Profesoi theksoi se do të mungojë edhe disa ditë në fushatë teksa zgjedhjet e 25 prillit janë afër.

“Jam në gjëndje të mirë shëndetësore, asimptomatik dhe, për t’ju ruajtur shëndetin kam munguar në takimet zgjedhore.” – u shpreh mes të tjerash Mark Marku në një reagim në Facebook. ©Lapsi.al

5 Comments

 1. Sherim te shpejt.
  Dhe behuni te pergjegjshem, dhe permendeni kryetarin tuaj sali. Qe te ndryshoj taktik e mos ta ler djalin e tij ideologjik te semuret dhe te semuri.

 2. Top gjirizi kanal minjsh,Balkan Web,Tema, Klan tv,Report tv,Vizion+ dhe te gjitha kanalet RTSH etc,etc jane media te kapura ne sherbim te kelyshit neo -bolshevik Ramut Kokaina.

  POSHTE RILINDJA!!!

  VDEKJE KOMUNISTAVE!!!

 3. Sdo mend qe do infektohesh jo vetem ti por te gjithe ata trushkulur qe behen mullar per bythen e shalengjiturit Basha,zot na ruaj te riktheheni prape ne pushtet ju qe keni mentalitet parahistorik dhe kujtoni se me dhune arrihet gjithçka!!!

 4. Rilindasve duke filluar qe nga i gjati dhe duke perfundar deri te sufllaqexhiu militant ja u qifsha rracen e felliqt Turko-sllavo-mongole.

 5. RILINDASIT JANE QEN TE PABESE,QENIE INFERIORE,PRODUKT INCESTI,ZDROMSA,KUSARE DHE RRACE E FELLIQUR GREKO SLLAVO MONGOLE.

  RILINDAS = DERR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.