• |
ide | kryesore

Moderatorja e njohur Jeannie Mai i jep fund beqarisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se moderatorja Jeannie Mai është martuar me partnerin e saj Jeezy dhe Jeannie Mai në shtëpinë e tyre në Atlanta.


Dyshja kishte planifikuar fillimisht të realizonte ceremoninë në në mars të vitit 2020 por u anulua për shkak të pandemisë. Ne me të vërtetë po prisnim të kishim të gjithë miqtë dhe familjen tonë për të festuar.Por na u desh të ndryshonim të gjitha planet tona të dasmës për shkak të COVID. Pasi nëna e Jeezy vdiq papritur, ne mësuam shpejt se jeta është shumë e shkurtër’,u shpreh Jeannie.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.