• |
ide | kryesore

Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PPE shpërndan videomesazhin e Bashës

-Instant, Lajme, Të fundit

Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PPE, Patrick Voller ka shpërndarë një videomesazh të liderit të opozitës, Lulzim Basha lidhur me integrimin europian.

Voller duket se mbështet Bashën në thirrjen e tij dhe premtimin për ta anëtarësuar Shqipërinë në Bashkimin Europian.


Patrick Voller është zyrtar i Partisë Popullore Europiane, pjesë e së cilës është dhe Partia Demokratike e Shqipërisë.

1 Comment

  1. hajde lajm hajde. po kuj i plasi kari dmth. ngelet mes kompleksit te inferorietit. sekretari i sektretarit te sekretearit… akoma dele i dini shqiptaret jo o varikarsa gazetar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.