• |
ide | kryesore

“Qeni im dhe buçja ime”: Icardi fyen rëndë Wanda Nara dhe Instagram ndërhyn

-Instant, Sport

Një figurë e shëmtuar, në cfarëdo këndvështrimi ta shohësh, e plotësuar me një stuhi të pashmangshme në rrjetet sociale dhe ndërhyrjen pasuese të Instagram për të fshirë postimin fyes. Bëhet fjalë për foton e postuar dy ditë më parë nga Mauro Icardi në shoqërinë e qenit dhe gruas së tij Wanda Nara të shoqëruar nga një titull përfundimisht i keq dhe ofendues, përtej “problemeve” ose jo të përkthimit: “mi perro y mi perra”, shkroi qendërsulmuesi i PSG-së, një fjali që përkthehet “qeni im dhe buçja ime”. Me siguri qëllimet e Mauritos ishin të tjera, sigurisht që nuk kishte dëshirë për të ofenduar partneren e tij publikisht, por rezultati ishte i ndryshëm. Fillimisht erdhi përgjigja thumbuese e gruas së tij (“sa qesharak je”) pas së cilës një grindje shoqërore me përmbajtje lehtësisht të imagjinueshme.


Postimi i Icardi, i konsideruar i papërshtatshëm nga Instagram, më pas u hoq dhe lajmi u dha nga i njëjti lojtar që postoi një “histori” të re në të cilën ai riprodhoi dispozitën kundër tij dhe përmendi gjithashtu Wanda Nara, duke e etiketuar atë me dy emoticons.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.