• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Vrasje me armë në Shkodër

-Instant, Arkiva, Lajme

Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Shkodër.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në lagjen Dobraç të Shkodrës.


Ende nuk dihet identiteti i personit të vrarë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.

Në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.