• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i filmit ‘Black Widow’

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është publikuar në ‘Youtube’ traileri i filmi ‘Black Widow’.

Filmi është vendosur pas ngjarjeve të “Captain America: Civil War”, ku Romanoff duhet të përballet me kërcënime të shumta. Në trailer jepen gjithashtu momente para se personazhi kryesor Natasha Romanoff, i luajtur nga aktorja Scarlett Johansson të bëhej një Avenger.Pjesë e kastit të aktorëve janë :aktorja Florence Pugh, në rolin e Yelena Belova, William Hurt në rolin e Thaddeus Ross dhe David Harbour si Alexei Shostakov dhe Red Guardian.“Black Widow” pritet të shfaqet në kinema më 9 korrik, pasi premiera u shty për shkak të pandemisë .


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu