• |
ide | kryesore

Drake habit fansat me look-un e ri (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Drake së fundmi ka befasuar fansat me ndryshimin në look.


Drake u fotografua para pak ditësh nga paparacët teksa shëtiste në Beverly Hills. Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte ndryshimi i flokëve të tij qëkishte bërë prerjen e një zemre në kokë. Ai ishte tërë kohës i shoqëruar nga truprojat dhe ishte veshur sportiv me një palë pantallona dhe atlete të bardha. Ky ndryshimi i reperit vjen pas përfundimit të albumit të gjashtë Certified Lover Boy


41288774-9432367-image-a-1_1617434183898.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu