• |
ide | kryesore

Emilia Clarke zbulon sekretin për të patur një lëkurë të pastër

F1, Stil

Aktorja Emilia Clarke,së fundmi ka zbuluar në një intervistë  me “British Vogue” sekretet e saj të bukurisë.


Emilia tregoi se përdor produkte me bazë vaji, pasi e heq grimin.Më pas përdor një pastrues ose toner me bazë qumështi, si dhe kremin hidratues.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu