• |
ide | kryesore

Justin dhe Hailey ‘përfundojnë’ në burg(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Justin Bieber ka vizituar së fundmi Burgun Shtetëror të Kalifornisë në Lancaster, për të mbështetur programe të bazuara në besim në qendrën e korrigjimit.

Me të ka qenë dhe modelja Hailey Bieber e cila përmes rrjetit të saj social ,Instagram, ka postuar fotot e realizuara nga fotografi Rory Kramer.Ajo ka rrëfyer për fansat se vizita e tyre në burg i ka ndryshuar jetën.”Kisha mundësinë të vizitoja Burgun Shtetëror të Kalifornisë në Lancaster. Një ditë e pabesueshme që ndryshon jetën.shkroi Hailey. Gjithashtu modeja falenderoi të gjithë personat që ia bënë të mundur këtë gjë.


auto_justin1_11617550436.jpg

auto_justin31617550437.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu