• |
ide | kryesore

Kate Winslet : Njoh aktorë që fshehin faktin se janë homoseksualë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Kate Winslet ka folur së fundmi për filmin e saj të ri ‘Emonit’
Në film aktorja ka një marrëdhënie sekrete me një grua tjetër e luajtur nga aktorja Sooraj Ronan.Kate u shpreh se është e cuditshme sesi njerëzit tërhiqen kur në filma jepet një romancë mes dy gjinive të njëjta. Duke folur rreth të dashuruarit të njëjtën gjini ,aktorja zbuloi se disa njerëz që janë nga bota e aktrimit kanë frikë të thonë publikisht se janë homoseksualë.”Unë mund të mendoj për të paktën katër aktorë që fshehin seksualitetin e tyre. Është e dhimbshme sepse kanë frikë se njerëzit do ta zbulojnë” , u shpreh aktorja. Ajo  e quajti industrinë e filmit dënuese, diskriminuese dhe homofobe.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu